Iki nemokamo pristatymo liko €59.00

KARŠTO ORO STERILIZATORIUS FMX-47

Prekės kodas: FMX-46339

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Modernus karšto oro sterilizatorius – tai vienas geriausių sterilizavimo sprendimų, be kurio būtų sunku apsieiti bet kuriam patyrusiam manikiūro ar pedikiūro specialistui. Naudojant šį prietaisą įrankių sterilizavimas vyks dar greičiau ir sklandžiau, sutaupysite daug laiko ir užtikrinsite dar geresnę procedūrų kokybę. Sužinokite daugiau apie profesionalius sterilizavimo įrangos sprendimus ir įsigykite už gerą kainą!

Karšto oro sterilizatorius veikia sauso oro principu. Tai reiškia, jog įrankiai sterilizuojami saugiai, patikimai, išvengiant drėgmės nusėdimo. Po sterilizavimo instrumentai tampa nepriekaištingai švarūs, sausi ir yra iš karto tinkami naudoti naujai procedūrai.

Sauso oro technologija yra didelis privalumas dar ir dėl to, jog prietaisui beveik nereikalinga priežiūra. Sterilizatoriaus nereikia dažnai plauti ir valyti – tai kur kas patogesnis sprendimas nei naudojant daugelį kitų sterilizatorių. Rūpinamės, jog galėtumėte sutaupyti kiek įmanoma daugiau laiko ir jėgų, o Jūsų atliekamos procedūros būtų profesionalios, todėl užtikriname tik pačius geriausius ir patikimiausius sterilizavimo sprendimus.

Karšto oro sterilizatoriaus FMX-47 techniniai duomenys:

  • galia 500W;
  • temperatūros diapazonas: 50 ° C – 200 ° C;
  • laikmatis: 1 - 60min;

Prietaisas tinka mažų daiktų, tokių kaip metaliniai indai ir įrankiai sterilizavimui. Vienu metu gali būti sterilizuojami skirtingi manikiūro ir pedikiūro įrankiai (nagų dildės, žirklutės, žnyplutės, pincetai ir kt.).

Sterilizatorių lengva kontroliuoti pasirenkant reikiamą temperatūrą pagal savo poreikius. Specialūs indikatoriai leis dar patogiau stebėti vykstančius procesus. Veikia patikimai ir sklandžiai, dėl nerūdijančio plieno konstrukcijos autoklavas ypatingai patvarus ir ilgaamžis. Komplekte esanti naudojimo instrukcija suteiks dar daugiau informacijos apie įrenginį bei visas jo technines savybes.

  • puikiai sterilizuoja įrankius nereikalaudamas jokių pastangų;
  • aukšto lygio galingumas;
  • maksimali temperatūra net 200 °C;
  • lengva ir patogu naudoti;
  • didelė prietaiso talpa;
  • tinka profesionaliam naudojimui.


Perkant įrenginį suteikiama 12 mėn. garantija.

€11999 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Susijusios prekės
Modernus karšto oro sterilizatorius – tai vienas geriausių sterilizavimo spre..
€11999
1068
Modernus karšto oro sterilizatorius – tai vienas geriausių sterilizavimo spre..
€12999
1069
Sauso oro technologija yra didelis privalumas dar ir dėl to, jog prietaisui beveik nereikalinga..
€12999
1071
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Modernus karšto oro sterilizatorius – tai vienas geriausių sterilizavimo spre..
€11999