Iki nemokamo pristatymo liko €50.00

Apie mus

Marti.lt - daugiau nei 5 metus veikiantis ir nuolat tobulėjantis UAB Hetkus įmonės vardas, siūlantis aukščiausios kokybės ir pačios įkūrėjos Martynos Budrytės patikrintas priemones nagų estetikos profesionalams. Martyna Budrytė yra profesionali manikiūro ir pedikiūro specialistė, dirbanti pagal aukščiausius nagų estetikos standartus, turinti daugiau nei 8 metų patirtį dirbant su klientais ir 4 metų patirtį vedant mokymus. Savo sukaptas žinias perduoda ne tik studentams, norinties išmokti šio amato ar patobulinti įgūdžius, bet ir ieškantiems aukščiausios kokybės produktų už patrauklią kainą. 
 
Marti tikslas - profesionalų įvertintos priemonės turi būti prieinamos kiekvienam meistrui, tad nuolat atnaujiname savo asortimentą, plečiame priemonių ir įrankių pasiūlą ir siekiame suteikti visas galimybes rasti vienoje vietoje tai, ko reikia nepriekaištingam darbui. Mūsų didžiausi partneriai Didier Lab ir Victoria Vynn prekiniai ženklai.
 
Stengiamės nuolat tobulėti ir atsižvelgti į kliento poreikius, tad čia rasite įvairiausius pasiūlymus, leidžiančius sutaupyti. 
 
Visą asortimentą galite rasti ir gyvai įsigyti ne tik internetinėje parduotuvėje, bet ir fizinėje, įsikūrusioje pačiame Plungės miesto širdyje adresu Vytauto g. 2. Darbo laikas I-V 9:00 - 18:00, VI 9:00 - 14:00